west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek KARUZELA w Czempiniu to placówka edukacyjna, która oferuje opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Przedszkole i żłobek znajdują się w dogodnej lokalizacji na Placu Zielony Rynek 18, co czyni je łatwo dostępnymi dla mieszkańców Czempinia i okolic. Placówka ta jest znana z wysokiej jakości opieki nad dziećmi oraz różnorodnych zajęć edukacyjnych i rozwojowych, które są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku. Przedszkole KARUZELA oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno zajęcia dydaktyczne, jak i zabawy rozwijające kreatywność i umiejętności społeczne dzieci. W ramach codziennych zajęć dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych aktywnościach, takich jak zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe oraz językowe. Placówka kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności interpersonalnych i współpracy w grupie, co jest kluczowe dla wszechstronnego rozwoju dziecka. Żłobek KARUZELA zapewnia opiekę nad najmłodszymi dziećmi, oferując im bezpieczne i stymulujące środowisko do nauki i zabawy. Opiekunowie w żłobku są wykwalifikowani i doświadczeni, co gwarantuje, że każde dziecko otrzymuje indywidualną uwagę i wsparcie w swoim rozwoju. Żłobek jest wyposażony w nowoczesne i bezpieczne zabawki oraz materiały edukacyjne, które wspierają rozwój sensoryczny i motoryczny dzieci. Placówka KARUZELA organizuje również liczne wydarzenia i imprezy okolicznościowe, takie jak dni otwarte, festyny rodzinne, warsztaty dla rodziców oraz przedstawienia teatralne. Dzięki temu rodzice mają możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu przedszkola i żłobka oraz obserwowania postępów swoich dzieci. Współpraca z rodzicami jest jednym z priorytetów placówki, co przyczynia się do tworzenia przyjaznej i wspierającej społeczności. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek KARUZELA w Czempiniu to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w atmosferze pełnej ciepła i zrozumienia. Placówka ta cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i jest chętnie wybierana jako miejsce pierwszych kroków edukacyjnych dla najmłodszych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

plac Zielony Rynek 18, 64-020 Czempiń