west

🇺🇦 Grupy ukraińskie
star   (-)

Informacje na temat placówki

Dom Zakonny Zgromadzenia Sióstr Urszulanek N.M.P. z Gandino to instytucja religijna, która działa na terenie Polski, posiadając swoje placówki w Legionowie oraz Nurcu Stacji. Zgromadzenie Sióstr Urszulanek N.M.P. z Gandino jest częścią większej wspólnoty zakonnej, która skupia się na działalności wychowawczej, edukacyjnej oraz duchowej. Siostry Urszulanki prowadzą różnorodne inicjatywy, które mają na celu wspieranie lokalnych społeczności oraz promowanie wartości chrześcijańskich. Placówka w Legionowie znajduje się przy ulicy ks. J. Schabowskiego 4. Jest to miejsce, gdzie siostry prowadzą działalność edukacyjną oraz duchową, organizując różnego rodzaju wydarzenia i spotkania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W ramach swojej działalności, siostry oferują również wsparcie duchowe oraz pomoc w rozwoju osobistym i religijnym. Placówka ta jest ważnym punktem na mapie Legionowa, przyciągającym osoby poszukujące wsparcia duchowego oraz chcące pogłębiać swoją wiarę. Druga placówka znajduje się w Nurcu Stacji, przy ulicy Akacjowej 6. Podobnie jak w Legionowie, siostry prowadzą tutaj działalność wychowawczą oraz duchową, organizując różnego rodzaju inicjatywy mające na celu wspieranie lokalnej społeczności. Placówka w Nurcu Stacji jest miejscem, gdzie osoby w różnym wieku mogą znaleźć wsparcie duchowe oraz uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach religijnych i edukacyjnych. Zgromadzenie Sióstr Urszulanek N.M.P. z Gandino jest znane ze swojego zaangażowania w działalność wychowawczą oraz promowanie wartości chrześcijańskich. Siostry Urszulanki prowadzą przedszkola, szkoły oraz inne placówki edukacyjne, gdzie dzieci i młodzież mogą rozwijać się w duchu chrześcijańskich wartości. W ramach swojej działalności, siostry organizują również rekolekcje, dni skupienia oraz inne wydarzenia duchowe, które mają na celu pogłębianie wiary oraz rozwój duchowy uczestników. Dom Zakonny Zgromadzenia Sióstr Urszulanek N.M.P. z Gandino jest miejscem, gdzie osoby poszukujące wsparcia duchowego oraz chcące pogłębiać swoją wiarę mogą znaleźć pomoc i wsparcie. Siostry Urszulanki, poprzez swoją działalność, starają się promować wartości chrześcijańskie oraz wspierać rozwój duchowy i osobisty osób, które korzystają z ich pomocy. Placówki w Legionowie oraz Nurcu Stacji są ważnymi punktami na mapie lokalnych społeczności, przyciągającymi osoby poszukujące wsparcia duchowego oraz chcące uczestniczyć w różnorodnych inicjatywach religijnych i edukacyjnych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Księdza Józefa Schabowskiego 4, 05-118 Legionowo