west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Katolickie Niepubliczne Przedszkole św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy istnieje od 1 września 2010 roku. Przedszkole to w swojej misji ma przedłużać życzliwą troskę Kościoła o Rodzinę – najbardziej wrażliwą i potrzebującą wspólnotę, która we współczesnym świecie przeżywa tyle zagrożeń. Dzięki stworzeniu Wspólnoty nauczycieli, opiekunów, rodziców i dzieci Przedszkole chce stać na straży wszechstronnego rozwoju dziecka oraz umacniania więzi rodzinnych i kościelnych. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, w tym zajęcia taneczne, umuzykalnianie, robotykę, LEGO Edukację, naukę języka angielskiego, lekcje religii oraz terapię logopedyczną indywidualną i grupową. Wszystkie zajęcia oraz całodzienne wyżywienie są wliczone w czesne płatne przez 12 miesięcy w roku. Statut Przedszkola przewiduje zniżki dla rodzin potrzebujących. Zajęcia ruchowe odbywają się na sali gimnastycznej, sali zabaw oraz na placu zabaw. Przedszkole posiada piękne i przestronne sale wyposażone w pomoce dydaktyczne. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, opiekunów, logopedów, psychologów oraz katechetów. Przedszkole dba o wszechstronny rozwój dziecka, oferując zajęcia dostosowane do różnych grup wiekowych. Przedszkole jest miejscem, gdzie każde dziecko znajdzie to, co lubi, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach. Przedszkole współpracuje z wieloma partnerami, w tym z lokalnymi firmami i organizacjami, co pozwala na realizację różnorodnych projektów edukacyjnych i społecznych. Przedszkole jest również aktywne w mediach, regularnie informując o swoich osiągnięciach i wydarzeniach. W przedszkolu panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, która sprzyja nauce i zabawie. Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wojska Polskiego 7, 85-163 Bydgoszcz