west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

KATOLICKIE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO PROWADZONE PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK NMP

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Katolickie Przedszkole Niepubliczne im. bł. Edmunda Bojanowskiego, prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP, znajduje się w miejscowości Chróścice, w województwie opolskim. Placówka ta jest dedykowana dzieciom w wieku przedszkolnym i oferuje opiekę oraz edukację w duchu katolickim. Przedszkole mieści się przy ulicy Dąbrowa 8, co zapewnia łatwy dostęp dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Telefon kontaktowy do przedszkola to 77 469 56 45. Przedszkole im. bł. Edmunda Bojanowskiego stawia na wszechstronny rozwój dzieci, łącząc naukę z zabawą oraz wychowaniem w wartościach chrześcijańskich. Program edukacyjny jest dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. W przedszkolu organizowane są różnorodne zajęcia dydaktyczne, artystyczne, sportowe oraz religijne, które mają na celu rozwijanie umiejętności i zainteresowań dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, dbając o jego rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny. W przedszkolu panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, co sprzyja adaptacji dzieci oraz budowaniu pozytywnych relacji z rówieśnikami i nauczycielami. Przedszkole współpracuje również z rodzicami, organizując spotkania, warsztaty oraz wspólne uroczystości, co pozwala na integrację społeczności przedszkolnej. Katolickie Przedszkole Niepubliczne im. bł. Edmunda Bojanowskiego jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje, ucząc się jednocześnie wartości chrześcijańskich i szacunku dla innych. Placówka ta jest doskonałym wyborem dla rodziców, którzy pragną, aby ich dzieci otrzymały solidne podstawy edukacyjne oraz wychowanie w duchu katolickim.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Dąbrowa 8, 46-080 Chróścice