west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Ochronka” im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bytomiu to placówka prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP. Przedszkole oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym, kładąc duży nacisk na wartości katolickie i wychowanie w duchu chrześcijańskim. Placówka jest czynna od godziny 6.00 do 15.30, a dzieci mogą być przyprowadzane do godziny 8.00 i odbierane od godziny 14.30. Przedszkole działa przez cały rok, z wyjątkiem przerwy wakacyjnej w sierpniu, przerwy świątecznej przed i po Bożym Narodzeniu oraz Wielkanocy, ferii zimowych w styczniu oraz 8 grudnia, który jest Świętem Patronalnym Sióstr Służebniczek NMP NP. W przedszkolu realizowany jest program zatwierdzony dla przedszkoli, który obejmuje zajęcia z religii, języka angielskiego, rytmiki, gimnastyki oraz zajęcia twórcze i poznawcze, a także ćwiczenia logopedyczne. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w wycieczkach i pielgrzymkach organizowanych przez placówkę. Przedszkole zapewnia możliwość ubezpieczenia dzieci oraz zachęca rodziców do aktywnego udziału w życiu przedszkola, na przykład poprzez pomoc w konserwacji urządzeń ogrodowych, zabawek czy przygotowaniu placu zabaw. Placówka dba o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, dlatego przyjmowane są tylko dzieci zdrowe, bez stanów podgorączkowych oraz infekcji górnych dróg oddechowych. Dzieci są przyprowadzane i odbierane przez rodziców lub upoważnione osoby powyżej 12 roku życia. W przypadku nieobecności dziecka, rodzice są zobowiązani do zgłoszenia tego faktu telefonicznie. Odpłatność za pobyt w przedszkolu regulowana jest od 1-go do 10-tego każdego miesiąca. Przedszkole „Ochronka” im. bł. Edmunda Bojanowskiego to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze miłości, szacunku i zrozumienia, zgodnie z wartościami chrześcijańskimi. Placówka stawia sobie za cel wszechstronny rozwój dzieci, zarówno pod względem intelektualnym, jak i duchowym, przygotowując je do dalszej edukacji i życia w społeczeństwie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Księdza Jerzego Popiełuszki 6, 41-906 Bytom