west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Katolickie Przedszkole Parafialne im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Łodzi to placówka edukacyjna, która kładzie duży nacisk na rozwój duchowy i moralny dzieci. Przedszkole działa zgodnie z wartościami chrześcijańskimi, co znajduje odzwierciedlenie w codziennych zajęciach i programach edukacyjnych. Placówka oferuje szeroki zakres zajęć dodatkowych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci, w tym zajęcia artystyczne, sportowe i językowe. Przedszkole jest dobrze wyposażone i posiada nowoczesne sale dydaktyczne oraz przestronny plac zabaw. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy dbają o indywidualne podejście do każdego dziecka. Przedszkole organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i rodziców. W placówce panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, co sprzyja adaptacji dzieci i ich harmonijnemu rozwojowi. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00. Dzieci nowo przyjęte są proszone o odbieranie w pierwszym tygodniu po obiedzie do godziny 13:00. Placówka znajduje się przy ulicy Rzgowskiej 242 w Łodzi. Więcej informacji można uzyskać osobiście w przedszkolu lub dzwoniąc pod numer telefonu (42) 646 35 30.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Rzgowska 242, 93-300 Łódź