west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Katolickie Przedszkole TĘCZA w Zabrzu to placówka edukacyjna, która kładzie duży nacisk na wartości katolickie i wychowanie w duchu chrześcijańskim. Przedszkole znajduje się przy ulicy Św. Teresy 8 w Zabrzu i jest częścią Rzymskokatolickiej Parafii Św. Teresy. Placówka oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych i wychowawczych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. W przedszkolu prowadzone są zajęcia z zakresu edukacji przedszkolnej, a także dodatkowe zajęcia rozwijające talenty i zainteresowania dzieci, takie jak zajęcia plastyczne, muzyczne czy sportowe. Przedszkole posiada nowoczesne wyposażenie i przestronne sale dydaktyczne, które zapewniają komfortowe warunki do nauki i zabawy. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Przedszkole organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i parafialną. Rodzice mogą liczyć na wsparcie i współpracę ze strony przedszkola, które stawia na otwartą komunikację i partnerskie relacje. Katolickie Przedszkole TĘCZA w Zabrzu to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze miłości, szacunku i zrozumienia, a także zdobywać wiedzę i umiejętności potrzebne w dalszym życiu.

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Świętej Teresy 8, 41-807 Zabrze