west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach jest placówką edukacyjną prowadzoną przez Stowarzyszenie Dziedzictwo św. Jana Sarkandra. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i wychowawczych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na wartości katolickie, co jest widoczne w codziennych działaniach i programie nauczania. Przedszkole organizuje różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak kreatywne warsztaty, wycieczki edukacyjne oraz uroczystości okolicznościowe, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i umiejętności dzieci. W ramach współpracy z rodzicami, przedszkole regularnie organizuje spotkania i konsultacje, aby wspólnie dbać o rozwój i dobrostan dzieci. Placówka posiada nowoczesne wyposażenie i przestronne sale dydaktyczne, które zapewniają komfortowe warunki do nauki i zabawy. Przedszkole jest również zaangażowane w realizację projektów edukacyjnych, takich jak "Piękna Nasza Polska Cała", które mają na celu kształtowanie postaw patriotycznych i społecznych wśród najmłodszych. Dzięki profesjonalnej kadrze pedagogicznej, dzieci uczęszczające do przedszkola mają zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie. Przedszkole dba również o zdrowie i bezpieczeństwo swoich wychowanków, oferując zdrowe posiłki w stołówce oraz przestrzegając wszelkich norm i standardów bezpieczeństwa. Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje w atmosferze pełnej ciepła i zrozumienia.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Żwirki i Wigury 6, 43-502 Czechowice-dziedzice