west

Niepubliczne
Klub malucha / dziecięcy
placeholder

Klub Malucha Fikamy bez MAMY!

Niezweryfikowana
Niepubliczne
Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Kompozytornia.pl to szkoła muzyczna, która oferuje szeroki zakres zajęć muzycznych dla dzieci i dorosłych. Placówka stawia na rozwój muzyczny, kreatywność oraz radość z obcowania z muzyką. Zajęcia są dostosowane do różnych grup wiekowych, począwszy od maluszków w wieku 0-3 lat, przez dzieci w wieku 3-5 lat, 5-9 lat, aż po dzieci od 9 lat i dorosłych. Szkoła oferuje również Klub Malucha „Fikamy bez mamy”, który zapewnia wszechstronny rozwój dzieci w kameralnych grupach i pod opieką wykwalifikowanej kadry. Kompozytornia.pl wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego ucznia, co pozwala na odkrywanie i rozwijanie potencjału muzycznego każdego dziecka. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy dbają o to, aby każde dziecko czuło się komfortowo i miało możliwość rozwijania swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze. Szkoła muzyczna Kompozytornia.pl oferuje różnorodne zajęcia muzyczne, w tym naukę gry na instrumentach, zajęcia wokalne oraz zajęcia umuzykalniające. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach indywidualnych oraz grupowych, co pozwala na rozwijanie umiejętności zarówno w kontekście solowym, jak i zespołowym. Kompozytornia.pl to miejsce, gdzie muzyka staje się pasją i radością. Szkoła organizuje również różnego rodzaju wydarzenia muzyczne, konkursy oraz koncerty, które pozwalają uczniom na prezentowanie swoich umiejętności przed szerszą publicznością. Dzięki temu dzieci uczą się nie tylko gry na instrumentach czy śpiewu, ale także nabierają pewności siebie i umiejętności wystąpień publicznych. Placówka dba o wszechstronny rozwój dzieci, oferując zajęcia, które rozwijają nie tylko umiejętności muzyczne, ale także kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności interpersonalne. Kompozytornia.pl to miejsce, gdzie każde dziecko może odkryć swój talent i rozwijać go w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Szkoła muzyczna Kompozytornia.pl to także miejsce, gdzie rodzice mogą liczyć na wsparcie i profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju muzycznego swoich dzieci. Kadra nauczycielska chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając rodzicom w wyborze odpowiednich zajęć oraz instrumentów dla ich pociech. Kompozytornia.pl to nie tylko szkoła muzyczna, ale także społeczność ludzi, którzy kochają muzykę i chcą dzielić się tą pasją z innymi. Placówka organizuje różnego rodzaju warsztaty, spotkania oraz wydarzenia, które integrują uczniów, rodziców oraz nauczycieli, tworząc przyjazną i wspierającą społeczność. Dzięki zaangażowaniu i pasji kadry nauczycielskiej, Kompozytornia.pl jest miejscem, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje umiejętności muzyczne, czerpać radość z nauki oraz odkrywać swoje talenty w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Słoneczna 56B, 60-148 Poznań