west

Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prowadzimy przyjazne placówki opiekuńcze dla dzieci do lat 3. Nasze żłobki znajdują się na terenie Krakowa, Charsznicy oraz w miejscowości Słomniki. W Krakowie nasze placówki opiekuńcze znajdują się w dzielnicach: Ruczaj, Czyżyny, Prokocim oraz Nowa Huta. W 2019 roku razem z grupą współpracowników postanowiliśmy ruszyć, wcielić nasze pomysły w życie i zacząć działać. Początkowo mała inicjatywa połączyła ze sobą ludzi pełnych zapału, energii i siły do działania. Za naszymi działaniami zawsze stoją ludzie z pasją, pełni wiary w to co robią, w myśl zasady „najważniejsze jest dziecko”. Nasze placówki oferują szeroki wachlarz zajęć, które wspierają rozwój dzieci. Wśród nich znajdują się zajęcia logorytmiczne, które łączą terapię logopedyczną z rytmiką, oraz gordonki, czyli zajęcia muzyczno-ruchowe dla najmłodszych. Dzieci mają również możliwość nauki języka angielskiego, co poszerza ich horyzonty i otwiera na różnorodność świata. Wprowadzamy także zajęcia rozwijające, które wpływają bardzo pozytywnie na naszych podopiecznych, oraz dogoterapię, która jest świetną okazją do rozwoju dzieci w wieku 0-3 lata. Sensoplastyka, czyli rozwój ekspresji twórczej, samodzielności oraz kreatywności, jest kolejną formą zajęć, którą oferujemy. Nasze placówki są wyposażone w nowoczesne i bezpieczne sprzęty, które zapewniają dzieciom komfort i bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się u nas jak w domu. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych opiekunów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Każdego dnia staramy się, aby dzieci spędzały czas w naszych placówkach w sposób aktywny i twórczy, rozwijając swoje umiejętności i zainteresowania. W naszych placówkach stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka. Rozumiemy, że każde dziecko jest inne i ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego staramy się dostosować nasze działania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka. Współpracujemy również z rodzicami, aby wspólnie tworzyć najlepsze warunki do rozwoju naszych podopiecznych. Nasze placówki są otwarte na dzieci z różnych środowisk i kultur. Wierzymy, że różnorodność wzbogaca i uczy tolerancji oraz szacunku dla innych. Dlatego staramy się tworzyć atmosferę wzajemnego szacunku i akceptacji, w której każde dziecko czuje się ważne i doceniane. Zapraszamy do naszych placówek, gdzie czas pełny radości zaczyna się tutaj.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Osiedle 2 Pułku Lotniczego 2, 31-800 Kraków