west

Punkt przedszkolny
Klub malucha / dziecięcy
Klub Zabawy Twórczej" Tygrysek Ed" - Avatar

Klub Zabawy Twórczej" Tygrysek Ed"

Wolne miejsca
Zweryfikowana
Prywatne
Punkt przedszkolny
Klub malucha / dziecięcy
star   5.0(1 opinia)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne przedszkole i żłobek Tygrysek Edek to placówka zlokalizowana w Wieliczce, oferująca opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Placówka posiada dwa oddziały: jeden przy ul. Mietniowskiej, gdzie mieści się zarówno przedszkole, jak i żłobek, oraz drugi przy ul. Korpala, który pełni funkcję przedszkola integracyjnego. Przedszkole Tygrysek Edek stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując różnorodne zajęcia edukacyjne, artystyczne i sportowe. Placówka jest wyposażona w nowoczesne sale dydaktyczne, plac zabaw oraz inne udogodnienia, które sprzyjają komfortowi i bezpieczeństwu dzieci. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i opiekunów, którzy dbają o indywidualne podejście do każdego dziecka, wspierając jego rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny. Przedszkole Tygrysek Edek organizuje również liczne wydarzenia i wycieczki, które wzbogacają program edukacyjny i umożliwiają dzieciom zdobywanie nowych doświadczeń. Placówka współpracuje z rodzicami, oferując regularne konsultacje i spotkania, które mają na celu wspieranie rozwoju dziecka w domu i w przedszkolu. Dzięki zaangażowaniu i pasji kadry, przedszkole Tygrysek Edek cieszy się dużym zaufaniem wśród rodziców i jest cenione za wysoką jakość świadczonych usług.

Udogodnienia w placówce

restaurant_menu
Catering
air
Oczyszczacze powietrza
local_parking
Parking
local_florist
Własny ogród
visibility
Monitoring

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
5.0
star
5.0

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place