west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

KRAINA BAŚNI to przedszkole, żłobek oraz szkoła języków w Poznaniu, które oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych dla dzieci. Placówka ta zapewnia opiekę i edukację dla najmłodszych, począwszy od żłobka, przez przedszkole, aż po naukę języków obcych. W ofercie znajdują się zajęcia językowe dla dzieci od 2 lat, które odbywają się zarówno przedpołudniami, jak i popołudniami. KRAINA BAŚNI kładzie duży nacisk na rozwój językowy dzieci, oferując naukę języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Placówka stosuje nowoczesne metody nauczania oraz pomoce dydaktyczne, które wspierają proces edukacyjny. Dodatkowo, dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach dodatkowych oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. KRAINA BAŚNI to miejsce, które łączy edukację z zabawą, tworząc przyjazne i inspirujące środowisko dla dzieci. Placówka organizuje również różnorodne wydarzenia i aktywności, które angażują dzieci i rodziców, tworząc wspólnotę i wzmacniając więzi społeczne. Dzięki profesjonalnej kadrze oraz nowoczesnym metodom nauczania, KRAINA BAŚNI zapewnia wysoki poziom edukacji i opieki nad dziećmi, przygotowując je do przyszłych wyzwań edukacyjnych i życiowych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kalinowa 39, 61-436 Poznań