west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Kraina Elmo w Suchym Lesie to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne, które oferuje wyjątkowe podejście do edukacji przedszkolnej. Placówka ta jest znana z wysokiej jakości opieki i edukacji, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Przedszkole Kraina Elmo stawia na rozwój dwujęzyczności, co jest jednym z głównych atutów tej placówki. Dzieci mają możliwość nauki języka angielskiego w naturalny sposób, poprzez codzienne interakcje i zabawy. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy są pełni akceptacji, serdeczności i ciepła. W skład zespołu wchodzą m.in. dyrektor Natalia, nauczyciel prowadzący i wicedyrektor Joanna oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego Marta. Przedszkole oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje różnorodne zajęcia rozwijające umiejętności językowe, społeczne i emocjonalne dzieci. Ramowy rozkład dnia w przedszkolu jest dostosowany do potrzeb dzieci i uwzględnia ich specjalne wymagania zdrowotne i higieniczne. Przedszkole Kraina Elmo posiada również nowoczesne i bezpieczne zaplecze, które sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Placówka organizuje różnorodne wydarzenia i aktywności, takie jak bale karnawałowe, zimowe zabawy i inne imprezy tematyczne, które wzbogacają doświadczenia dzieci i sprawiają, że czas spędzony w przedszkolu jest pełen radości i zabawy. Przedszkole Kraina Elmo prowadzi rekrutację na rok szkolny 2024/2025 i zachęca rodziców do zapisania swoich dzieci już dziś. Placówka jest zlokalizowana przy ulicy Sprzecznej 20 w Suchym Lesie, co zapewnia łatwy dostęp dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Przedszkole Kraina Elmo to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty i umiejętności w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Sprzeczna 20, 62-002 Suchy las