west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Kraina Marzeń to przedszkole językowo-artystyczne, które stawia na rozwój kreatywności i umiejętności językowych dzieci. Placówka oferuje różnorodne zajęcia, w tym zajęcia językowe, kreatywne oraz aktywności na świeżym powietrzu w przestronnym i bezpiecznym ogrodzie. Przedszkole posiada certyfikowany plac zabaw oraz nowoczesne wyposażenie, które wspiera rozwój dzieci. W ramach zajęć językowych dzieci mają codzienny kontakt z językiem angielskim, ucząc się słówek i piosenek. Zajęcia kreatywne obejmują plastyczny poniedziałek, kreatywny wtorek, sportową środę, sensoryczny czwartek oraz kulinarny piątek. Ogród Marzeń to miejsce, gdzie dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody. Placówka dba o bezpieczeństwo dzieci, posiada monitoring 24h, ochronę oraz certyfikowane wyposażenie. Kraina Marzeń oferuje również wsparcie finansowe z Unii Europejskiej, które pozwala na kompleksowe wyposażenie żłobka oraz zakup profesjonalnego sprzętu gastronomicznego i certyfikowanych mebli. Żłobek w Krainie Marzeń to miejsce, gdzie dzieci od 6 miesiąca do 2,5 lat mogą rozwijać się emocjonalnie i intelektualnie pod opieką wykwalifikowanej kadry. Przedszkole realizuje podstawę programową MEN, a dzieci płynnie przechodzą przez proces adaptacji przedszkolnej. Co 6 miesięcy sporządzana jest diagnoza rozwoju dziecka. Kraina Marzeń to miejsce, gdzie dzieci czują się kochane i bezpieczne, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jana III Sobieskiego 25, 86-302 Grudziądz