west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Kraina Marzeń to sieć niepublicznych przedszkoli muzycznych i żłobków działających w Nowym Sączu. Placówki te istnieją na rynku od ponad 10 lat, oferując opiekę i edukację dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 7 lat. W skład Krainy Marzeń wchodzą żłobki, przedszkola oraz zerówki, które przyjmują wszystkie dzieci niezależnie od ich zdolności. W placówkach Krainy Marzeń kładzie się duży nacisk na rozwijanie talentów muzycznych dzieci. Dzięki wsparciu personelu z muzycznym przygotowaniem, dzieci zdobywają podstawowe umiejętności muzyczne, wokalne i rytmiczne. W przyszłości przekłada się to na większą pewność siebie podczas występów scenicznych, zainteresowanie tańcem oraz innymi formami artystycznymi. Placówki Krainy Marzeń oferują różnorodne programy edukacyjne, w tym programy muzyczne dla maluszków i przedszkolaków, zajęcia muzyczno-ruchowe, wychowanie przez sztukę, a także naukę języka angielskiego i metody Carla Orffa. Dzieci uczęszczające do Krainy Marzeń rozwijają swoje zdolności wokalne, kształtują słuch oraz osiągają coraz lepsze umiejętności rytmiczne. Dzięki temu, w przyszłości nie będą wstydzić się tańczyć i śpiewać, a także będą bardziej pewne siebie podczas publicznych wystąpień. Kraina Marzeń to także miejsce, gdzie dzieci uczą się odwagi i pewności siebie. Dzieci, które od małego są obyte z muzyką, w przyszłości osiągają cechy przywódcze i nie obawiają się publicznych wystąpień. Są oswojeni z rzeczami, które dla innych mogą być wyzwaniem, takimi jak mikrofon, nagłośnienie czy oświetlenie. Placówki Krainy Marzeń to również miejsce, gdzie dzieci mogą się świetnie bawić. Muzyczny żłobek, przedszkole i zerówka to znakomita zabawa dla wszystkich grup wiekowych. Pobyt w tych placówkach kojarzy się dzieciom z wspaniałą zabawą i chęcią powrotu do rówieśników następnego dnia. Kraina Marzeń to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty muzyczne, zdobywać nowe umiejętności i cieszyć się dzieciństwem w przyjaznym i bezpiecznym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kossaka 1, 33-300 Nowy sącz