west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Językowe Kropeczki w Katowicach to placówka edukacyjna, która od 2007 roku oferuje nowoczesne podejście do wychowania i edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole wyróżnia się domową atmosferą połączoną z intensywnym programem edukacyjnym, który obejmuje szeroki zakres zajęć dodatkowych oraz opiekę wykwalifikowanego psychologa i logopedy. Placówka posiada własny plac zabaw oraz sąsiaduje z wodnym placem zabaw i lasem, co umożliwia dzieciom codzienny kontakt z przyrodą i aktywność na świeżym powietrzu. Przedszkole realizuje cykliczne Leśne warsztaty, które mają na celu integrację z przyrodą, jej obserwację oraz ruch na świeżym powietrzu. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach, obserwują las w każdej porze roku, słuchają śpiewu ptaków i szumu drzew. Latem podpatrują życie owadów, zaś zimą dokarmiają zwierzęta w paśniku. Przedszkole kładzie szczególny nacisk na edukację matematyczną, realizowaną metodą N. Cywińskiego, oraz edukację językową, w tym intensywną naukę języka angielskiego. W ofercie przedszkola znajdują się również zajęcia z robotyki i matematyki, które rozwijają umiejętności logicznego myślenia i kreatywności. Przedszkole organizuje wiele ciekawych wydarzeń i gości, co dodatkowo wzbogaca program edukacyjny. Zdrowe, pełnowartościowe posiłki są przygotowywane w oparciu o produkty od stałych lokalnych dostawców, co zapewnia dzieciom odpowiednią dietę. Dodatkowo, przedszkole oferuje zniżki dla rodzeństwa, co czyni je bardziej dostępnym dla rodzin z więcej niż jednym dzieckiem. Przedszkole Kropeczki to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Biedronek 1, 40-600 Katowice