west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

LaliBam to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które łączy w sobie funkcje żłobka muzycznego oraz przedszkola dwujęzycznego. Placówka znajduje się na Żoliborzu, przy ulicy Kossaka 12. LaliBam oferuje opiekę nad dziećmi w wieku od 1 do 6 lat, zapewniając im wszechstronny rozwój w przyjaznym i inspirującym środowisku. Żłobek muzyczny LaliBam to miejsce, gdzie najmłodsi mają możliwość rozwijania swoich zdolności muzycznych już od najmłodszych lat. Program edukacyjny obejmuje zajęcia rytmiczne, śpiew, grę na instrumentach oraz słuchanie muzyki. Dzięki temu dzieci uczą się wyrażania siebie poprzez muzykę, rozwijają swoje zdolności manualne oraz kształtują wrażliwość artystyczną. Przedszkole dwujęzyczne LaliBam to z kolei miejsce, gdzie dzieci mają możliwość nauki języka angielskiego w naturalny sposób, poprzez zabawę i codzienne aktywności. Program nauczania oparty jest na metodzie immersji językowej, co oznacza, że dzieci są zanurzone w języku angielskim przez większość dnia. Dzięki temu szybko i skutecznie przyswajają nowe słownictwo oraz struktury gramatyczne. LaliBam stawia również duży nacisk na rozwijanie kreatywności dzieci. W ramach zajęć przedszkolnych organizowane są warsztaty plastyczne, teatralne oraz zajęcia z zakresu eksperymentów naukowych. Dzieci mają możliwość tworzenia własnych dzieł sztuki, występowania na scenie oraz odkrywania tajemnic świata nauki. Placówka zapewnia również zdrowe i smaczne posiłki, dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci. Menu jest opracowywane przez dietetyka, a posiłki przygotowywane są na miejscu z najwyższej jakości składników. LaliBam to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, z uwzględnieniem jego potrzeb i zainteresowań. Kadra pedagogiczna to wykwalifikowani nauczyciele, którzy z pasją i zaangażowaniem wspierają rozwój dzieci. Placówka dba również o bezpieczeństwo i komfort swoich podopiecznych, zapewniając nowoczesne i dobrze wyposażone sale oraz przestronny plac zabaw. LaliBam to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności oraz nawiązywać przyjaźnie na całe życie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kossaka 12, 01-565 Warszawa