west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole i Żłobek Mali Giganci to placówka edukacyjna, która kładzie duży nacisk na rozwój dzieci w bezpiecznym i nowoczesnym środowisku. Placówka oferuje program dydaktyczny, który obejmuje aktywne formy edukacji, rozwijające spostrzegawczość oraz pamięć słuchową i wzrokową. W przedszkolu i żłobku stosowane są metody Montessori, które wspierają rozwój sensoryczny i intelektualny dzieci. Placówka posiada wykwalifikowany personel, w tym dyrektorów, personel opiekuńczo-wychowawczy, administracyjny, medyczny oraz specjalistów z różnych dziedzin, takich jak pedagogika specjalna, terapia dzieci z autyzmem, integracja sensoryczna, neurologopedia, psychologia i fizjoterapia. Przedszkole i Żłobek Mali Giganci oferuje komfortowe i nowoczesne warunki, które są dostosowane do potrzeb dzieci i rodziców. Placówka posiada również oddziały integracyjne, które są w pełni wyposażone i prężnie działające. W ramach swojej oferty, przedszkole i żłobek zapewnia bezpieczeństwo i intensywny rozwój dziecka, a także dba o indywidualne potrzeby każdego malucha. Mali Giganci to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swój potencjał w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka jest pierwszym na terenie Pszczyny i okolic żłobkiem Montessori, co świadczy o jej innowacyjnym podejściu do edukacji i wychowania dzieci. Dzięki zastosowaniu metod Montessori, dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności w sposób naturalny i zgodny z ich indywidualnym tempem rozwoju. Przedszkole i Żłobek Mali Giganci to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się bezpiecznie i komfortowo, a jednocześnie rozwijać swoje zdolności i talenty.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wodzisławska 74a, 43-200 Poręba