west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Ludzikowo to miejsce, które stawia na wszechstronny rozwój dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Placówka jest przyjazna dziecku, rodzicom oraz środowisku, oferując bezpieczne i radosne warunki do zabawy i nauki. Przedszkole działa przez cały rok, bez miesięcznej przerwy, co jest dużym udogodnieniem dla rodziców. Godziny otwarcia od 6:00 do 17:00 pozwalają na elastyczne dostosowanie się do potrzeb rodzin. W Ludzikowie każde dziecko traktowane jest indywidualnie, a program edukacyjny jest dostosowany do jego potrzeb i możliwości. Współpraca z rodzicami jest kluczowym elementem, co pozwala na wspólne dążenie do wszechstronnego rozwoju dzieci. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe, które wspierają rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny dzieci. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. W Ludzikowie dzieci uczą się poprzez zabawę, co sprzyja naturalnemu rozwojowi ich umiejętności i zainteresowań. Placówka dba również o bezpieczeństwo dzieci, stosując wysokie standardy ochrony. Przedszkole posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne oraz przestronny plac zabaw, który umożliwia aktywność na świeżym powietrzu. W Ludzikowie organizowane są również różnorodne projekty edukacyjne, które wzbogacają program nauczania i rozwijają kreatywność dzieci. Przedszkole Ludzikowo to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się wyjątkowe i bezpieczne, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Dąbrowa 17, 85-001 Bydgoszcz