west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Lula to miejsce, do którego dzieci lubią przychodzić - przyjazne, bezpieczne i nowocześnie wyposażone. Profesjonalny i empatyczny zespół opiekunów i wychowawców dba o zapewnienie optymalnych warunków dla wszechstronnego i harmonijnego rozwoju dziecka. Codziennie rozwijamy zdobyte umiejętności i uczymy się nowych. Starannie przygotowujemy kreatywne i różnorodne zajęcia. Opiekujemy się dziećmi mądrze – zachęcamy do samodzielności, odkrywamy talenty, uczymy wrażliwości na świat i drugiego człowieka. Z wyczuciem, troską i poszanowaniem indywidualności kształtujemy dobre nawyki dzieci powierzonych naszej opiece. Żłobek Lula został utworzony na początku 2014 roku – wtedy to rozpoczęliśmy realizację unijnego projektu „Bezpieczny start” dla mam powracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. W niedługim czasie do żłobka dołączyło przedszkole. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi podopieczni i ich rodzice nie muszą przechodzić kolejnego (czasem trudnego) procesu adaptacji w nowej placówce, a my nie musimy ukradkiem ocierać łez po rozstaniu z maluchem, którego znamy często od 6 miesiąca jego życia i którego chcielibyśmy jeszcze wiele nauczyć. Chcemy dobrze wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu placówki opiekuńczo – edukacyjnej, dlatego w 2018 roku na warszawskiej Woli (ul. Syreny 20), utworzyliśmy kolejne przedszkole, a następnie żłobek Lula. Lula to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych opiekunów i pedagogów, którzy z pasją i zaangażowaniem dbają o rozwój dzieci. Organizujemy różnorodne zajęcia, które stymulują kreatywność, samodzielność i wrażliwość na otaczający świat. Nasze podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego dziecka, co pozwala na odkrywanie i rozwijanie ich talentów. W Luli stawiamy na wsparcie i zaangażowanie. Obserwujemy dzieci i zachęcamy je do samodzielności, organizujemy godziny wspólnych zabaw i konkursów, umożliwiamy wspólne odkrywanie świata poprzez zabawę oraz rozwijamy kreatywność poprzez prace plastyczne. Nasze przedszkole i żłobek to miejsce, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, a rodzice mają pewność, że ich pociechy są w dobrych rękach. Nasza kadra to osoby ciepłe, pracowite i chętne do pomocy. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby zapewnić dzieciom jak najlepszą opiekę i edukację. W Luli dbamy o dobro dzieci, stan wizualny placówki oraz atmosferę w pracy. Chcemy, aby po opuszczeniu naszego żłobka i przedszkola, dzieci i rodzice wspominali nas z uśmiechem na twarzy i z niewielką łezką w oku, że ten czas tak szybko mija.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Antalla 4, 03-126 Warszawa