west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Mali Odkrywcy to niepubliczna forma edukacji przedszkolnej dla bardzo małych dzieci. Placówka oferuje zarówno przedszkole, jak i żłobek, co pozwala na kompleksową opiekę nad dziećmi w różnym wieku. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwój dzieci poprzez różnorodne programy edukacyjne i zajęcia dodatkowe. W ofercie znajdują się m.in. zajęcia z języka angielskiego, zajęcia muzyczne, plastyczne oraz ruchowe. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy dbają o wszechstronny rozwój dzieci. Placówka współpracuje również z różnymi fundacjami, co pozwala na realizację dodatkowych projektów edukacyjnych i społecznych. Przedszkole Mali Odkrywcy stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie programu nauczania do jego potrzeb i zainteresowań. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje w przyjaznym i wspierającym środowisku. Przedszkole organizuje również różnorodne wydarzenia i wycieczki, które mają na celu integrację dzieci oraz rozwijanie ich umiejętności społecznych. Rodzice mogą liczyć na stały kontakt z nauczycielami oraz regularne informacje na temat postępów swoich dzieci. Przedszkole Mali Odkrywcy to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze pełnej ciepła, zrozumienia i wsparcia.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Leśna 20, 42-660 Kalety