west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Milenium Grupa Edukacyjna to instytucja oferująca szeroki zakres usług edukacyjnych na różnych poziomach kształcenia. W jej skład wchodzą różne placówki edukacyjne, w tym Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, Ośrodek Studiów Podyplomowych, Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Podstawowa oraz Przedszkole Mali Odkrywcy. Każda z tych placówek oferuje różnorodne programy edukacyjne dostosowane do potrzeb uczniów i studentów. Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe, zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Ośrodek Studiów Podyplomowych specjalizuje się w organizacji studiów podyplomowych, kursów i szkoleń, które są dostosowane do aktualnych potrzeb rynku pracy. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie zapewnia wysoki poziom nauczania, przygotowując uczniów do egzaminów maturalnych oraz dalszej edukacji na poziomie wyższym. Szkoła Podstawowa Milenium w Gnieźnie oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym oferują nowoczesne metody nauczania, które wspierają rozwój intelektualny i społeczny dzieci. Przedszkole Mali Odkrywcy w Gnieźnie i Popowie Kościelnym to placówki, które zapewniają opiekę i edukację najmłodszym dzieciom, kładąc duży nacisk na rozwój kreatywności i umiejętności społecznych. Wszystkie placówki wchodzące w skład Milenium Grupy Edukacyjnej są wyposażone w nowoczesne zaplecze dydaktyczne oraz kadrę wykwalifikowanych nauczycieli i wykładowców, co gwarantuje wysoki poziom kształcenia i wsparcie na każdym etapie edukacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Leopolda Okulickiego 3A, 62-200 Gniezno