west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Żłobek i przedszkole przyjazne dzieciom i rodzicom. Nasz autorski, indywidualny program adaptacji pomaga każdemu dziecku łagodnie przejść przez trudny okres pierwszych dni w żłobku i przedszkolu. Zapraszamy Państwa odwiedzenia naszej placówki, poznania nas, metod jakimi pracujemy oraz do zapoznania się z rodzinną atmosferą naszego żłobka i przedszkola. Pozdrawiam serdecznie, Monika Płatek. Żłobek i przedszkole Mali Odkrywcy w Miliczu to miejsce, które powstało z myślą o zapewnieniu dzieciom jak najlepszych warunków do rozwoju i nauki. Placówka oferuje opiekę nad dziećmi od 1 roku życia aż do rozpoczęcia nauki szkolnej. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego dziecka, program adaptacyjny jest dostosowany do jego potrzeb, co pozwala na łagodne przejście przez trudny okres pierwszych dni w nowym środowisku. W żłobku i przedszkolu Mali Odkrywcy stawiamy na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci. Nasze metody pracy opierają się na najnowszych badaniach pedagogicznych i psychologicznych, co pozwala na skuteczne wspieranie rozwoju każdego dziecka. W placówce panuje rodzinna atmosfera, która sprzyja nauce i zabawie. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach edukacyjnych, artystycznych i sportowych, które rozwijają ich zainteresowania i umiejętności. Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Dzięki temu dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo, co jest kluczowe dla ich prawidłowego rozwoju. Placówka jest również przyjazna rodzicom, oferując elastyczne godziny otwarcia oraz możliwość konsultacji z nauczycielami i specjalistami. W żłobku i przedszkolu Mali Odkrywcy dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki i zabawy. Nasze sale są przestronne, jasne i dobrze wyposażone, co sprzyja kreatywności i aktywności dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że żłobek i przedszkole Mali Odkrywcy to miejsce, w którym każde dziecko będzie mogło rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place