west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Malinowe Przedszkole i Żłobek to niepubliczna placówka edukacyjna zlokalizowana w Warszawie na Białołęce oraz w Wyszkowie i Pułtusku. Przedszkole oferuje opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym oraz żłobkowym, zapewniając im wszechstronny rozwój i przygotowanie do dalszej edukacji. Placówka działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin opieki do swoich potrzeb zawodowych. Przedszkole prowadzi zapisy przez cały rok, aż do wyczerpania miejsc, co umożliwia rodzicom zapisanie dziecka w dogodnym dla nich momencie. W ramach swojej oferty, Malinowe Przedszkole i Żłobek zapewnia indywidualne podejście do każdego dziecka, co gwarantuje bardzo dobre przygotowanie do objęcia obowiązków szkolnych. Placówka oferuje również atrakcyjne promocje, takie jak wpisowe 0 zł oraz czesne 850 zł z wyżywieniem dla przedszkola na Białołęce. Dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, czesne wynosi tylko 1 zł. Przedszkole i żłobek prowadzą działalność opiekuńczą, wychowawczą oraz edukacyjną, dbając o wszechstronny rozwój dzieci. Placówka oferuje również promocje na czesne w innych lokalizacjach, takich jak Pułtusk i Wyszków, gdzie czesne wynosi 850 zł. Malinowe Przedszkole i Żłobek to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Placówka zapewnia również różnorodne zajęcia dodatkowe, które wspierają rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny dzieci. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego dziecka, Malinowe Przedszkole i Żłobek cieszy się dużym zaufaniem rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce pierwszej edukacji dla najmłodszych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Płochocińska 84B, 03-044 Warszawa