west

Niezweryfikowana
star   (-)

Informacje na temat placówki

Malinowy Domek to sieć niepublicznych przedszkoli i żłobków, które oferują opiekę i edukację dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Placówki te są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30 przez cały rok kalendarzowy. Malinowy Domek stawia na rozwój dzieci poprzez różnorodne zajęcia edukacyjne, artystyczne i sportowe, które mają na celu wszechstronny rozwój maluchów. W przedszkolach i żłobkach Malinowy Domek dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach językowych, muzycznych, plastycznych oraz ruchowych. Placówki te dbają o bezpieczeństwo i komfort dzieci, oferując nowoczesne i dobrze wyposażone sale oraz plac zabaw. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i opiekunów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Malinowy Domek to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówki te oferują również zdrowe i zrównoważone posiłki, dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci. Rodzice mogą liczyć na regularny kontakt z nauczycielami oraz na bieżąco otrzymywać informacje o postępach swoich pociech. Malinowy Domek to idealne miejsce dla dzieci, które chcą rozwijać się w atmosferze pełnej ciepła, zrozumienia i wsparcia. Placówki te są doskonałym wyborem dla rodziców, którzy szukają miejsca, gdzie ich dzieci będą mogły rozwijać się w sposób harmonijny i wszechstronny.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bolesława Orlińskiego 3, 31-878 Kraków