west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Edukacji Montessori Małpi Gaj to placówka edukacyjna, która oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym. Placówka ta działa zgodnie z metodą Montessori, która kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, rozwijanie jego samodzielności oraz wspieranie naturalnej ciekawości i chęci do nauki. Metoda Montessori opiera się na założeniu, że dzieci uczą się najlepiej w środowisku, które jest dostosowane do ich potrzeb i umożliwia im swobodny wybór aktywności. W Akademii Edukacji Montessori Małpi Gaj dzieci mają dostęp do różnorodnych materiałów edukacyjnych, które pomagają im rozwijać umiejętności praktyczne, sensoryczne, językowe, matematyczne i społeczne. Placówka oferuje również zajęcia dodatkowe, takie jak zajęcia muzyczne, plastyczne, sportowe oraz językowe, które wspierają wszechstronny rozwój dzieci. Akademia Edukacji Montessori Małpi Gaj posiada kilka oddziałów, w tym żłobek i przedszkole, które znajdują się w różnych lokalizacjach. Każdy oddział jest wyposażony w nowoczesne i bezpieczne pomoce dydaktyczne oraz przestrzenie do zabawy i nauki. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi i są przeszkoleni w metodzie Montessori. Placówka stawia na współpracę z rodzicami, organizując regularne spotkania, warsztaty oraz dni otwarte, podczas których rodzice mogą poznać metody pracy z dziećmi oraz uczestniczyć w życiu przedszkola i żłobka. Akademia Edukacji Montessori Małpi Gaj dąży do stworzenia przyjaznej i inspirującej atmosfery, w której każde dziecko może rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Placówka ta jest miejscem, gdzie dzieci uczą się poprzez zabawę, zdobywają nowe umiejętności oraz nawiązują pierwsze przyjaźnie. Dzięki metodzie Montessori dzieci uczą się samodzielności, odpowiedzialności oraz szacunku dla innych, co przygotowuje je do dalszej edukacji i życia w społeczeństwie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wypoczynkowa 44A, 64-300 Nowy tomyśl