west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole i Żłobek Mały Odkrywcy to nowoczesne miejsce zabawy i nauki mieszczące się na Chomiczówce, na pograniczu Bielan, Żoliborza i Bemowa. Każdemu dziecku zapewniamy optymalne warunki rozwoju tak w zakresie metod edukacji przedszkolnej jak i w zakresie tworzenia idealnej przestrzeni do zabaw i rekreacji. Lokal o powierzchni ponad 500m2 spełnia wszelkie wymagania stawiane przez UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pomieszczeń. Jesteśmy DLA PRZEDSZKOLAKÓW. Do dyspozycji dzieci są przestronne sale dydaktyczne z dostępem do ergonomicznie zaprojektowanej łazienki, wewnętrzny plac zabaw o powierzchni 250 m2 - Jest on wymarzoną krainą zabaw i wypoczynku dla dzieci. To właśnie tu mogą swobodnie biegać i bawić się, dając upust swojej nadzwyczajnej energii i wyobraźni. Nauka poprzez zabawę. Program podkreśla indywidualność każdego dziecka i zakłada, że nauczyciel jest osobą, która potrafi właściwie zaplanować działania edukacyjne wspierające dziecko w odkrywaniu świata i własnych wartości.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Dąbrowskiej 15, 01-904 Warszawa