west

Prywatne
star   4.8(21 opinia)

Informacje na temat placówki

Mandarynkowa Kraina to żłobek zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Targówek – Zacisze. Placówka ta oferuje opiekę nad dziećmi w wieku od 11 miesięcy do 3 lat. Żłobek charakteryzuje się kameralną, domową atmosferą, co jest ogromnym atutem według wielu rodziców. W Mandarynkowej Krainie dzieci mają zapewnioną doskonałą opiekę oraz uczestniczą w różnorodnych zajęciach rozwijających, w tym zajęciach z języka angielskiego, piosenkach, wierszykach, tańcach oraz teatrzykach. Placówka organizuje również dodatkowe atrakcje, takie jak wizyty Mikołaja. Żłobek kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka oraz na adaptację nowych podopiecznych. Rodzice mogą liczyć na bieżące informacje dotyczące uczestnictwa dziecka w zajęciach, jego zachowania, jedzenia oraz spania. Menu w żłobku jest zróżnicowane, zdrowe i pozbawione nadmiaru cukru. Placówka cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców, którzy chwalą zarówno atmosferę, jak i profesjonalizm opiekunów. Żłobek Mandarynkowa Kraina to miejsce, gdzie dzieci czują się szczęśliwe i chętnie wracają każdego dnia.

Galeria zdjęć (10)

Udogodnienia w placówce

audiotrack
style
smart_toy
Sensoryka Integracyjna
phone_iphone
Aplikacja mobilna
outlined_flag

pets
Sensoryka dla małego smyka
Dziecko zobaczy, powącha, spróbuje, dotknie, posłucha. Doświadczy otoczenia na własnej skórze. Takie zabawy pobudzają rozwój dziecka lepiej niż niejedna zabawka!
sports_kabaddi
Zajęcia muzyczno-ruchowe
Dzieci, które od najwcześniejszych lat mają okazję do słuchania różnorodnej muzyki, stają się o wiele wrażliwsze, nie tylko pod względem muzycznym, ale również emocjonalnym, plastycznym oraz społecznym. Ponadto zabawy w takt muzyki umuzykalniają, nauczają poczucia rytmu, gimnastykują ciało oraz sprzyjają integracji w grupie.
air
Gimnastyka buzi i języka
Dzieci cmokają, parskają, klaszczą, dmuchają, oblizują się, a przede wszystkim dobrze się bawią usprawniając narząd mowy i słuchu!
local_florist
Zajęcia Plastyczne
Zajęcia plastyczne dają dzieciom dużo radości. Służą rozwojowi procesów poznawczych, myślenia, spostrzegania wyobraźni przestrzennej. Prace dzieci wykonują przy użyciu różnorodnych form, takich jak malowanie farbami, wyklejanie bibułą, rysowanie kredkami, zabawy plasteliną, a także używając naturalnych materiałów.
bedroom_baby
Zajęcia dydaktyczne
Wiedza dziecka kształtuje się o otaczającym go świecie. Dzieje się to poprzez naukę wierszyków, czytania i opowiadania bajek, śpiewanie piosenek, oglądanie ilustracji, poznawanie zwierząt oraz roślin.
child_friendly
Zabawa z chustą Klanzy
Jest to wspaniała zabawa integracyjna dla dzieci, która łączy wrażenia wzrokowe i dotykowe z ruchem. Wprowadza w radosny nastrój i wyzwala pozytywne emocje J
language
English for Baby
Zajęcia z języka angielskiego obowiązkowo odbywają się codziennie. Ważna jest nauka języka obcego od najmniejszych lat. Dzieci poznają się z obcym językiem poprzez słownictwo, śpiewanie piosenek, kolorów, pokazywania części ciała, liczenia. Piosenkom towarzyszy życie i przygody przyjaciół Baby Beetles J

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Nasza kadra

Ciocia Natalia - Avatar
Ciocia Natalia
Ciocia Sylwia - Avatar
Ciocia Sylwia
Ciocia Ania - Avatar
Ciocia Ania
Ciocia Justyna - Avatar
Ciocia Justyna

Opinie i ocena rodziców

star
4.8
star
4.8

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place