west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

“Mapeciaki” to jedyne w swoim rodzaju przedszkola w Wejherowie, Bolszewie i Redzie z tak różnorodną ofertą zajęć sportowych i kreatywnych dla dzieci. To najlepsze miejsce dla Twojego dziecka, w którym każdego dnia rozwijamy jego kreatywność, pasję do sportu i języków obcych. Oprócz standardowego programu nauczania, posiadamy szeroką ofertę zajęć, które wpływają na rozwój dzieci na poziomie: ruchowym, emocjonalnym, edukacyjny i społecznym. Podopieczni mogą dodatkowo skorzystać z zajęć sensorycznych, spotkań psychologiem i logopedą. Gwarantujemy szeroki wachlarz zajęć sportowych i korekcyjnych, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. W naszych placówkach pracuje 100 osób, z czego aż 60 to nasi stali pracownicy. Posiadamy bezpieczne place zabaw z otoczeniem zieleni, gdzie dzieci spędzają wolny czas na świeżym powietrzu. Dzięki różnorodnemu wyposażeniu oraz przestronnym salom gimanstycznym, oferujemy Twojemu dziecku dużo więcej możliwości różnorodnej nauki poprzez zabawę. W naszych przedszkolach mamy stały grafik zajęć sportowych, językowych i dodatkowych w ciągu tygodnia. Dzięki temu, nasi podopieczni wiedzą jaki Mapeciakowy dzień ich czeka, a rodzice są stale na bieżąco. Naszą misją jest wsparcie najmłodszych w poszukiwaniu pasji, pogłębianiu kreatywności i odkrywaniu swojej wrażliwości. Dlatego nasza kadra składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych osób, które w pracy z dziećmi kierują się empatią oraz uważnością i z zaangażowaniem współtowrzą różnorodny program edukacyjny Mapeciaków. “Mapeciaki” to jedyne w swoim rodzaju przedszkola w Wejherowie, Bolszewie i Redzie z tak różnorodną ofertą zajęć sportowych i kreatywnych dla dzieci. To najlepsze miejsce dla Twojego dziecka, w którym każdego dnia rozwijamy jego kreatywność, pasję do sportu i języków obcych. Oprócz standardowego programu nauczania, posiadamy szeroką ofertę zajęć, które wpływają na rozwój dzieci na poziomie: ruchowym, emocjonalnym, edukacyjny i społecznym. Podopieczni mogą dodatkowo skorzystać z zajęć sensorycznych, spotkań psychologiem i logopedą. Gwarantujemy szeroki wachlarz zajęć sportowych i korekcyjnych, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. W naszych placówkach pracuje 100 osób, z czego aż 60 to nasi stali pracownicy. Posiadamy bezpieczne place zabaw z otoczeniem zieleni, gdzie dzieci spędzają wolny czas na świeżym powietrzu. Dzięki różnorodnemu wyposażeniu oraz przestronnym salom gimanstycznym, oferujemy Twojemu dziecku dużo więcej możliwości różnorodnej nauki poprzez zabawę.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bukowa 1, 84-240 Reda