west

Publiczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Miejskie Przedszkole w Bukownie to placówka edukacyjna, która oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole działa w dwóch lokalizacjach: przy ul. Niepodległości 11 oraz przy ul. Sławkowskiej 133. Placówka macierzysta przy ul. Niepodległości jest otwarta od 6:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku, natomiast oddział przy ul. Sławkowskiej działa od 7:30 do 15:30 w dni robocze. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i wychowawcze, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. W ramach codziennych zajęć dzieci uczestniczą w zabawach, zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych oraz edukacyjnych. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych i intelektualnych dzieci. Placówka posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o bezpieczeństwo i rozwój dzieci. W przedszkolu pracują nauczyciele wychowania przedszkolnego, logopedzi, psycholodzy, terapeuci oraz specjaliści z różnych dziedzin. Przedszkole współpracuje również z rodzicami, organizując spotkania, warsztaty i konsultacje. Miejskie Przedszkole w Bukownie oferuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak nauka języka angielskiego, zajęcia sportowe, taneczne, teatralne oraz zajęcia rozwijające zainteresowania dzieci. Przedszkole organizuje również wycieczki, imprezy okolicznościowe, festyny i pikniki rodzinne. W przedszkolu funkcjonuje również stołówka, która zapewnia dzieciom zdrowe i zrównoważone posiłki. Jadłospis jest dostosowany do potrzeb żywieniowych dzieci i uwzględnia różnorodne diety, w tym diety specjalistyczne. Przedszkole jest również zaangażowane w projekty edukacyjne i społeczne, które mają na celu rozwijanie kompetencji dzieci oraz integrację ze społecznością lokalną. Placówka uczestniczy w różnych programach i inicjatywach, które wspierają rozwój dzieci i promują wartości edukacyjne. Miejskie Przedszkole w Bukownie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie. Przedszkole stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, dbając o jego wszechstronny rozwój i dobre samopoczucie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Niepodległości 11, 32-332 Bukowno