west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Kcynia to niepubliczna placówka o profilu anglojęzycznym, zlokalizowana w Mroczy. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i rozwojowych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na naukę języka angielskiego, co jest realizowane poprzez codzienne zajęcia językowe oraz różnorodne aktywności, które angażują dzieci w praktyczne użycie języka. Przedszkole Kcynia oferuje również dodatkowe zajęcia terapeutyczne, takie jak logopedia, surdologopedia, oligofrenopedagogika oraz terapia integracji sensorycznej (SI). Placówka organizuje także urodziny dla dzieci, które obejmują zabawy z animatorem oraz dostęp do małpiego gaju. Przedszkole posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale zabaw, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. W przedszkolu działa również pomoc psychologiczno-pedagogiczna, która wspiera dzieci w ich rozwoju emocjonalnym i społecznym. Przedszkole Kcynia prowadzi rekrutację przez cały rok, a zapisy odbywają się za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej placówki. Placówka posiada również bogatą ofertę zajęć dodatkowych, takich jak zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, kulinarne oraz kółka zainteresowań. Przedszkole Kcynia dba o wszechstronny rozwój dzieci, oferując im różnorodne formy aktywności, które rozwijają ich umiejętności i zainteresowania. Placówka organizuje również wycieczki i wydarzenia okolicznościowe, które wzbogacają program edukacyjny i integrują dzieci. Przedszkole Kcynia to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka posiada również foto-galerię, która dokumentuje różnorodne wydarzenia i aktywności dzieci. Przedszkole Kcynia to miejsce, które stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, dbając o jego rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Libelta 15, 89-240 Kcynia