west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Mini Mini to sieć żłobków i przedszkoli zlokalizowanych w Krakowie, oferująca opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Placówki Mini Mini są zaprojektowane tak, aby dzieci czuły się w nich jak w domu, rozwijając swoje pasje i zdolności w bezpiecznym i kolorowym środowisku. Sieć składa się z pięciu żłobków i trzech przedszkoli, zlokalizowanych w różnych częściach miasta, co pozwala rodzicom na wybór najdogodniejszej lokalizacji. W Mini Mini dzieci mają dostęp do różnorodnych zajęć, które rozwijają ich kreatywność, zdolności manualne oraz umiejętności społeczne. Placówki oferują zajęcia plastyczne, sensoplastyczne i sensoryczne, które pomagają w rozwijaniu wyobraźni i kreatywności dzieci na każdym etapie rozwoju. Dzieci uczą się również pracy w grupie, co jest ważnym elementem ich rozwoju społecznego. Mini Mini kładzie duży nacisk na rozwój pasji dzieci. W placówkach dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów w różnych dziedzinach, co pozwala im na maksymalny rozwój ich potencjału. Placówki oferują również monitoring online, dzięki czemu rodzice mogą na bieżąco obserwować, co robią ich dzieci. Kamery internetowe zainstalowane w placówkach dają rodzicom poczucie bezpieczeństwa i spokoju, wiedząc, że ich dzieci są pod stałą opieką. Sieć żłobków i przedszkoli Mini Mini spełnia wszystkie standardy ochrony małoletnich, co jest gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości opieki nad dziećmi. Placówki są wyposażone w nowoczesne i bezpieczne sprzęty, a personel jest odpowiednio przeszkolony i doświadczony w pracy z dziećmi. Mini Mini to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje, bawić się i uczyć w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Mini Mini to nie tylko miejsce, gdzie rodzice zostawiają swoje dzieci. To kolorowy świat kreatywnych zabaw, rozwoju pasji najmłodszych, poczucia bezpieczeństwa i beztroskiego spędzania czasu. Placówki Mini Mini wyróżniają się na tle innych żłobków i przedszkoli dzięki swojemu podejściu do edukacji i opieki nad dziećmi. Dzieci w Mini Mini mają możliwość rozwijania swoich zdolności i pasji w przyjaznym i bezpiecznym środowisku, co jest kluczowe dla ich dalszego rozwoju.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Osiedle na Lotnisku 1, 31-800 Kraków