west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole oraz żłobek niepubliczny Józefów zaprasza dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Posiadamy duże, przestronne i klimatyzowane sale, wykwalifikowaną kadrę wychowawców oraz wiele zajęć tematycznych dla naszych wychowanków. MiniPrzedszkolak oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i rozwojowych, które są dostosowane do wieku i potrzeb dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci, wykorzystując nowoczesne metody nauczania i zabawy. W ofercie znajdują się zajęcia z native speakerem, które odbywają się codziennie, co pozwala dzieciom na naturalny kontakt z językiem angielskim. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach Baby Art, które są skierowane do najmłodszych dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Zajęcia te mają na celu stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez twórcze i kreatywne zabawy. Przedszkole zapewnia również edukację przez zabawę, co wspiera rozwój intelektualny, kreatywność oraz umiejętności społeczne dzieci. Placówka dba o przygotowanie dzieci do dalszej edukacji szkolnej, zarówno pod względem dydaktycznym, jak i emocjonalnym. MiniPrzedszkolak współpracuje z różnymi partnerami, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do nauki i zabawy. Przedszkole posiada również przestronny plac zabaw oraz nowoczesne wyposażenie, które sprzyja aktywności fizycznej i zdrowemu rozwojowi dzieci. Placówka jest otwarta na współpracę z rodzicami i stara się tworzyć przyjazną i rodzinną atmosferę, w której każde dziecko czuje się bezpieczne i akceptowane. MiniPrzedszkolak to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie, co jest kluczowe dla ich dalszego rozwoju i sukcesu w przyszłości.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Nadwiślańska 54, 05-420 Józefów