west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Nasze przedszkole „Miś Uszatek" mieści się w budynku Szkoły Podstawowej w Porzeczu. Charakteryzuje się dobrymi warunkami lokalowymi przy jednocześnie przystosowanym do potrzeb dzieci terenem do zajęć i zabaw na powietrzu (ogród przedszkolny). Sala przedszkolna jest bogato wyposażona w pomoce naukowe, zabawki oraz wszelkie inne sprzęty i akcesoria służące prawidłowemu rozwojowi psychofizycznemu dziecka. Nasze przedszkole jest placówką dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą, która zapewnia opiekę, wychowanie i naukę dzieciom od 3 do 5 roku życia. Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny, radosny rozwój wszystkim swoim wychowankom. Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo. Sprawiamy, że czują się one kochane, akceptowane i szczęśliwe. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażkami. Dajemy dzieciom możliwość: samorealizacji, pracy z innymi, kreatywnego myślenia, działania, uczestniczenia w ciekawych zajęciach. Misją naszego przedszkola jest ujednolicenie oddziaływań wychowawczych domu rodzinnego i przedszkola. Nasi wychowankowie wyposażeni będą w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu, będą otwarci na kontakty z innymi ludźmi, cechować ich będzie śmiała i twórcza postawa wobec otaczającego świata. W naszym przedszkolu prowadzone są zajęcia z języka angielskiego, zajęcia korekcyjne, logopedyczne, religia oraz spotkania z psychologiem.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Porzeczek , 39-300 Mielec