west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona, będące częścią Monnet International School, to placówka edukacyjna zlokalizowana w Warszawie, przy ulicy Górskiej 7. Przedszkole oferuje program nauczania oparty na międzynarodowych standardach, który ma na celu wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności językowych, społecznych i emocjonalnych swoich wychowanków. W przedszkolu realizowany jest program International Baccalaureate (IB), który jest uznawany na całym świecie za jeden z najbardziej prestiżowych programów edukacyjnych. Program ten promuje krytyczne myślenie, kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Dzieci uczą się w środowisku, które sprzyja odkrywaniu i eksperymentowaniu, co pozwala im rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Przedszkole Misia Paddingtona oferuje również bogaty program zajęć dodatkowych, w tym zajęcia artystyczne, sportowe oraz językowe. Placówka dysponuje nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi salami dydaktycznymi, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o indywidualne podejście do każdego dziecka i jego potrzeb. Przedszkole Misia Paddingtona stawia na współpracę z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci i budowanie silnej społeczności przedszkolnej. Placówka jest również zaangażowana w różnorodne projekty społeczne i charytatywne, co uczy dzieci empatii i odpowiedzialności społecznej. Dzięki międzynarodowemu podejściu do edukacji, dzieci uczęszczające do przedszkola Misia Paddingtona mają możliwość nawiązywania kontaktów z rówieśnikami z różnych kultur i krajów, co wzbogaca ich doświadczenia i przygotowuje do życia w globalnym społeczeństwie. Przedszkole Misia Paddingtona to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze bezpieczeństwa, zaufania i wzajemnego szacunku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Górska 7, 00-740 Warszawa