west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne Przedszkole Montessori w Krakowie zaprasza dzieci od 3 roku życia. Naszą misją jest wszechstronny rozwój dziecka w myśl idei Marii Montessori “Pomóż mi zrobić to samodzielnie”. W przedszkolu dbamy o naukę języka angielskiego, prowadzimy także autorski program rozwoju psychospołecznego dzieci. Przedszkole realizuje pełny program edukacji Montessori, czyli założenia programowe i administracyjne sformułowane przez Polski Instytut Montessori. Żłobek Montesori został stworzony z myślą o najmłodszych dzieciach. Prowadzimy całodzienną opiekę i edukację montessoriańską dla dzieci od 1,5 do 3 lat. Pobyt dziecka w żłobku przygotowuje do etapu przedszkolnego. Szkoła Podstawowa Kraków Montessori School opiera się na założeniu, że dziecko uczy się najefektywniej poprzez aktywne działanie. Klasy szkolne wyposażone w starannie przygotowane pomoce edukacyjne, które służą o uczenia się i eksperymentowania w zakresie języka polskiego, matematyki, geografii, historii, biologii itd. W naszej szkole olbrzymią rolę odgrywa też nauczyciel, który inspiruje i nie ocenia, ale wspiera ucznia w jego wysiłku. Każde dziecko uczy się według indywidualnego planu rozwoju, w odpowiednim dla siebie tempie i maksymalnej motywacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Doktora Zygmunta Łuczyńskiego 10, 30-427 Kraków