west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Mruczankowe Przedszkole to prywatne przedszkole niepubliczne zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Placówka ta oferuje indywidualne podejście do każdego dziecka, co jest możliwe dzięki małym grupom liczącym od 12 do 15 dzieci. Każda grupa jest objęta opieką przez dwóch nauczycieli wychowania przedszkolnego, co zapewnia wysoki poziom edukacji i opieki. Przedszkole posiada trzy lokalizacje: przy ul. Lipińskiej 11, ul. Skalbmierskiej 8A oraz ul. Nocznickiego 29B. W placówkach przy ul. Lipińskiej i Skalbmierskiej grupy liczą po 12 dzieci, natomiast przy ul. Nocznickiego 15 dzieci. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych i terapeutycznych, w tym zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, gimnastyki, terapii integracji sensorycznej oraz zajęcia logopedyczne. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach muzycznych oraz plastycznych, które rozwijają ich zdolności manualne i artystyczne. Wszystkie te zajęcia są wliczone w cenę czesnego. Kadra pedagogiczna Mruczankowego Przedszkola to zespół wykształconych, kreatywnych i pełnych pasji nauczycieli oraz specjalistów, takich jak psycholog, logopeda, pedagog, terapeuta integracji sensorycznej i nauczyciel z wykształceniem muzycznym. Nauczyciele dbają o przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do każdego dziecka, co sprzyja jego wszechstronnemu rozwojowi. Przedszkole działa w godzinach 7:30 – 17:30 od poniedziałku do piątku, co umożliwia rodzicom elastyczne dostosowanie godzin odbioru dzieci do swoich potrzeb. Placówka znajduje się w urokliwym i spokojnym miejscu, blisko stacji metra, co ułatwia dojazd zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Mruczankowe Przedszkole jest wpisane do ewidencji przedszkoli niepublicznych miasta stołecznego Warszawy, co gwarantuje spełnienie wszystkich wymogów formalnych i edukacyjnych. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat, w tym również dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Dzięki temu każde dziecko, niezależnie od swoich indywidualnych potrzeb, może liczyć na odpowiednie wsparcie i opiekę. W Mruczankowym Przedszkolu dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach, które rozwijają ich umiejętności społeczne, emocjonalne i intelektualne. Przedszkole organizuje również różnego rodzaju wydarzenia i uroczystości, takie jak pikniki, występy bożonarodzeniowe czy wspólne świętowanie urodzin, co dodatkowo wzbogaca doświadczenia dzieci i integruje społeczność przedszkolną.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Lipińska 11, 01-001 Warszawa