west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne "Muchomorek" to placówka edukacyjna zlokalizowana w Bydgoszczy, przy ulicy Gustawa Morcinka 10. Przedszkole oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych i wychowawczych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Placówka jest usytuowana w dogodnym miejscu, blisko kilku końcowych linii autobusowych, co znacznie ułatwia rodzicom szybkie dotarcie do przedszkola. Przedszkole "Muchomorek" wyróżnia się wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, która dba o bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę dla wszystkich dzieci. W ofercie przedszkola znajdują się różnorodne zajęcia dodatkowe, które wspierają rozwój zainteresowań i umiejętności maluchów. Placówka posiada pięć grup wiekowych: Misie, Zajączki, Wiewiórki, Sarenki i Borsuki, co pozwala na dostosowanie programu edukacyjnego do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku. Przedszkole organizuje liczne wydarzenia i aktywności, które angażują dzieci i rodziców, tworząc wspólnotę i wzmacniając więzi społeczne. W kalendarzu przedszkola znajdują się m.in. harmonogram roku szkolnego, wydarzenia miesięczne oraz specjalne akcje, takie jak Narodowe Czytanie. Placówka dba również o transparentność i komunikację z rodzicami, regularnie publikując aktualności i informacje na swojej stronie internetowej. Dzięki nowoczesnemu podejściu do edukacji oraz zaangażowaniu w rozwój dzieci, Przedszkole Niepubliczne "Muchomorek" cieszy się dużym zaufaniem wśród rodziców i jest cenione za wysoką jakość świadczonych usług. Przedszkole stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, zapewniając mu najlepszy start w edukację i życie społeczne.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Gustawa Morcinka 10, 85-317 Bydgoszcz