west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Witaj w Nibylandii – miejscu stworzonym dla najmłodszych, gdzie bezpieczeństwo, rozwój oraz radosna atmosfera idą w parze. Jesteśmy tu dla Twojego dziecka, dbając o komfort i pełen rozwój. Nasze wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach dzieci, tworząc przyjazne i inspirujące otoczenie. Zdajemy sobie sprawę z trudności, z jakimi borykają się aktywni zawodowo rodzice, dlatego nasze drzwi są otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 - 17:30, przez cały rok. W Nibylandii stawiamy na wszechstronny rozwój malucha, łącząc naukę z zabawą i przygotowując dziecko do kolejnych etapów życia. Adaptacja, nauka i relaks są równie istotne, jak zróżnicowany jadłospis, który wspiera zdrowe nawyki żywieniowe. Nasz zespół to pasjonaci, którzy nie tylko przekazują wiedzę, ale również rozwijają umiejętności społeczne i kreatywność, a wspierani są przez specjalistów z dziedziny logopedii i psychologii oraz instruktorów zajęć. W naszym przedszkolu promujemy dwujęzyczność tzn. że nasze zajęcia są prowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim. To nie tylko umiejętność, to otwarcie drzwi do świata, w którym Twoje dziecko może się swobodnie poruszać i rozwijać. Dzięki temu podejściu nasi podopieczni uczą się dwóch języków naturalnie i efektywnie. To nie tylko umiejętność - to klucz do szerokiej perspektywy i bogatej przyszłości edukacyjnej. Każdy krok, który podejmujemy, ma na celu stworzenie najlepszego środowiska dla dzieci. Przyjmujemy małych odkrywców w wieku od 2,5 do 6 lat do przedszkola oraz od 20. tygodnia życia do 3 lat do żłobka. Liczebność grup jest adekwatna do wielkości pomieszczeń oraz wieku dzieci, tak aby zagwarantowany był najlepszy rozwój i poziom opieki. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Nibylandia mieści się w nowym, wolnostojącym budynku. Posiadamy kilka przestronnych (35-95 m²), słonecznych sal pozwalających na realizację zadań dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych na najwyższym standardzie. Pomieszczenia były od samego początku projektowane pod kątem najmłodszych, zastosowano wszelkie rozwiązania i udogodnienia, dzięki którym dzieci przebywają w przyjaznym, bezpiecznym i wygodnym wnętrzu pobudzającym ich kreatywność. Wszystkie sale wyposażone są w wysokiej klasy dwufunkcyjne przepływowe lampy biobójcze oraz oczyszczacze powietrza. Posiadamy własny, zacieniony ogród wyposażony w nowoczesny plac zabaw. Pełen zieleni i drzew, a co najważniejsze, z dala od drogi. Do dyspozycji rodziców mamy miejsca parkingowe, znajdujące się w bezpośrednim otoczeniu, a sam budynek wyposażony jest w windę. Zapraszam Cię do dołączenia do naszej rodziny, gdzie Twoje dziecko nie tylko się rozwija, ale także czuje się jak w domu. Dla nas każde dziecko jest wyjątkowe, a sukces jego małych kroków to nasza duma. Jesteśmy tutaj, gotowi, by uczynić edukację Twojego dziecka niezapomnianą przygodą. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Trąbki