west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niebieska Żabka to przedszkole i żłobek zlokalizowane w Krakowie, które stawia na wszechstronny rozwój dzieci poprzez naukę, zabawę i kontakt z naturą. Placówka działa w dwóch lokalizacjach: na ulicy Domagały 27E oraz Mieszczańskiej 13. Przedszkole kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, umożliwiając mu odkrywanie otoczenia, poszukiwanie skarbów i zdobywanie świata. W Niebieskiej Żabce dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Placówka oferuje starannie dobrane zabawki oraz estetyczny wystrój sal, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu maluchów. Przedszkole i żłobek Niebieska Żabka to miejsce, gdzie dzieci mogą czerpać radość z nauki i zabawy, a także rozwijać swoją samodzielność i kreatywność. W placówce pracuje wykwalifikowany zespół nauczycieli, którzy pomagają dzieciom rozwijać skrzydła i osiągać sukcesy. Przedszkole oferuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, które wspierają rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny dzieci. Niebieska Żabka to miejsce, gdzie dzieci uczą się poprzez zabawę, a każdy dzień jest pełen nowych wyzwań i przygód. Placówka dba o kontakt z naturą, organizując liczne wycieczki i zajęcia na świeżym powietrzu. Dzięki temu dzieci mają możliwość poznawania świata w sposób aktywny i angażujący. Przedszkole i żłobek Niebieska Żabka to idealne miejsce dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom najlepsze warunki do rozwoju i nauki.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mieszczańska 13, 30-313 Kraków