west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Niepubliczne Artystyczne Przedszkole Olka Klepacza, I. Klepacz, P. Bednarczyk S. C.

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Artystyczne Przedszkole Olka Klepacza w Częstochowie to wyjątkowe miejsce, które wyróżnia się na tle innych placówek edukacyjnych. Przedszkole oferuje bogaty program wychowawczo-dydaktyczny, który jest dostosowany do potrzeb i umiejętności dzieci w różnym wieku, od 2,5 do 6 lat. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać się w harmonijny sposób, realizując program odpowiadający ich wiekowi i umiejętnościom. Placówka kładzie duży nacisk na edukację artystyczną, co sprawia, że dzieci mają możliwość rozwijania swoich talentów i zdolności twórczych. Przedszkole oferuje codzienne zajęcia z języka angielskiego, co jest ogromnym atutem w dzisiejszych czasach. Dzieci mają również dostęp do doskonałego zaplecza multimedialnego, które wspiera ich rozwój edukacyjny. Zdrowe żywienie jest kolejnym ważnym elementem oferty przedszkola, co zapewnia dzieciom odpowiednią dietę i wpływa na ich zdrowie i samopoczucie. Przedszkole organizuje również wiele inspirujących zajęć dodatkowych oraz spotkań z artystami, co dodatkowo wzbogaca program edukacyjny. Placówka jest wyposażona w monitoring, co zapewnia bezpieczeństwo dzieci. Nauczyciele pracujący w przedszkolu to osoby z pasją, które angażują się w edukację i wychowanie dzieci. Przedszkole oferuje również zajęcia adaptacyjne, które pomagają dzieciom w łagodnym przejściu do nowego środowiska. Rodzice mogą liczyć na profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz wsparcie w wychowywaniu swoich pociech. Przedszkole umożliwia rodzicom poznanie swoich dzieci z innej perspektywy, na tle grupy rówieśników, oraz wymianę doświadczeń z innymi rodzicami. Placówka organizuje również wiele akcji charytatywnych, co uczy dzieci empatii i zaangażowania społecznego. Artystyczne Przedszkole Olka Klepacza to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i inspirującej atmosferze, zdobywając nowe umiejętności i wiedzę, która będzie fundamentem ich dalszego rozwoju.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Łódzka 4/6, 42-202 Częstochowa