west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Niepubliczne Europejskie Przedszkole Językowe "Be Happy"

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Europejskie Przedszkola Językowe Be Happy działają z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci. Chcemy, by w sposób odważny wkraczały w świat, znając języki, kultury, a główny cel naszej edukacji to budowanie w nich przekonania o wolności i niezależności. Przedszkola Be Happy działają z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci. Chcemy, by w sposób odważny wkraczały w świat, znając języki, kultury, a główny cel naszej edukacji przedszkolnej to budowanie w nich przekonania o wolności i niezależności. Mają żyć dla siebie, realizować swoje pasje, być zadowolonym z tego, kim są i co mają. Na podstawie istniejących badań naukowych oraz wskazań współczesnej pedagogiki opracowaliśmy Metodę Szczęśliwego Przedszkolaka „Be Happy” w oparciu o „7 nawyków szczęśliwego dziecka” S. Coveya. Jesteśmy przedszkolem rodzinnym. Każde dziecko jest dla nas ważne. Stawiamy na szczęśliwe dzieciństwo i na wszechstronny rozwój. Pragniemy, aby nasze dzieci były zdrowe, bezpieczne, kochane i szanowane. Przedszkole "Be happy" to takie miejsce, gdzie dzieci mają szanse na dobry start w dorosłe życie. Doświadczą szacunku, dbałości o swoje potrzeby, rozwoju i dobrej zabawy. Cieszę się, że są takie miejsca - zainspirowane "Porozumieniem bez przemocy" i wartościami Jespera Juula. Przedszkole w Michałowicach jest na bardzo wysokim poziomie - języki (8 razy w tygodniu!, native speaker, 2 języki; córka śpiewa piosenki nawet po francusku, nie mówiąc o angielskim), zajęcia dodatkowe (basen, nawet dla maluszków; bardzo ciekawa oferta zajęć rozwojowych typu robotyka, zajęcia naukowe, kulinarne, podróżnicze i wiele innych, przy czym dzieci realnie uczestniczą w tych zajęciach) oraz zaangażowanie nauczycieli w rozwój dzieci i małe grupy (oraz dopieszczone wnętrza), powodują, że przedszkole polecam nawet wymagającym rodzicom. Przy okazji pracy w Krakowie szukałam przedszkola, które zgodziłoby się przyjąć mojego synka na miesiąc. Trafiliśmy do Be Happy, bo poczuliśmy się tam od razu dobrze, i on i ja. Spotkaliśmy się z otwartością, życzliwością, zrozumieniem. Było miło, czysto, a park w sąsiedztwie to świetne miejsce. Mój synek chętnie tam chodził, lubił panie opiekunki i kolegów. A to, że po tygodniu zaczął płynnie liczyć po francusku, było dla mnie nie lada zaskoczeniem! Wspaniałe przedszkole w Michałowicach. Adaptacja przebiegła bajecznie- również dla nas rodziców gdyż po raz pierwszy przeżywaliśmy rozstanie. Panie swoją postawa sprawiły, że zaufaliśmy im bezgranicznie. Nasza córeczka wychodziła zawsze uśmiechnięta. W domu śpiewała po angielsku, francusku- a bajki zażyczyła sobie by oglądać po angielsku. Piekła, malowała, rysowała, kleiła, wycinała. Pozostało mi podziwiać dziecko gdy wracało do domu. Dziękujemy za ten piękny czas!!!

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Meiera 20B, 31-236 Kraków