west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Niepubliczne Językowo-Sportowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi "Miriada2"

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Miriada to niepubliczna placówka językowo-sportowa z oddziałami integracyjnymi, która oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych i terapeutycznych. Placówka posiada trzy oddziały: w Zabrzu, Bytomiu-Centrum oraz Bytomiu-Stroszku. Przedszkole zapewnia bardzo dobre przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole, realizując podstawę programową wychowania przedszkolnego na wysokim poziomie. W ramach swojej oferty, przedszkole oferuje pomoc psychologiczno-pedagogiczną oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego oraz zajęciach rytmiczno-umuzykalniających. Dla dzieci niepełnosprawnych przedszkole zapewnia pełną opiekę specjalistyczną, w tym psychologa, pedagogów specjalnych, rehabilitanta ruchowego, terapeutę SI, logopedę, arteterapię oraz dogoterapię. Przedszkole jest otwarte przez cały rok kalendarzowy, w tym w wakacje, ferie zimowe i świąteczne. Ponadto, przedszkole oferuje zajęcia płatne, takie jak wycieczki całoroczne, wyjazdy na zielone przedszkole, judo, szachy, zajęcia taneczne, robotykę, akrobatykę oraz zajęcia ogólnorozwojowe. Przedszkole Miriada stawia na wszechstronny rozwój dzieci, dbając o ich edukację, rozwój fizyczny oraz emocjonalny. Placówka posiada nowoczesne wyposażenie oraz doświadczoną kadrę pedagogiczną, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do pracy z dziećmi. Przedszkole Miriada to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Strzelców Bytomskich 16a, 41-902 Bytom