west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa w Tarnowie oraz Niepubliczne Niepłatne Przedszkole w Tarnowie to placówki edukacyjne zlokalizowane w Tarnowie, przy ulicy Błotnej 2. Szkoła i przedszkole oferują bezpłatną edukację dla dzieci w różnym wieku, począwszy od przedszkola, przez szkołę podstawową, aż po gimnazjum. Placówki te są częścią lokalnej społeczności edukacyjnej, oferując wysokiej jakości edukację oraz różnorodne zajęcia dodatkowe, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Szkoła i przedszkole stawiają na indywidualne podejście do każdego ucznia, dbając o jego rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny. W placówkach pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, tworząc przyjazne i wspierające środowisko dla dzieci. Placówki te są wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz przestronne sale lekcyjne, które sprzyjają efektywnej nauce. Dodatkowo, szkoła i przedszkole organizują liczne wydarzenia i imprezy okolicznościowe, które integrują społeczność szkolną oraz rodziców. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich talentów i zainteresowań w różnych dziedzinach. Warto również zaznaczyć, że placówki te współpracują z różnymi instytucjami i organizacjami, co pozwala na realizację ciekawych projektów edukacyjnych i społecznych. W szkole i przedszkolu panuje atmosfera wzajemnego szacunku i zrozumienia, co sprzyja budowaniu pozytywnych relacji między uczniami, nauczycielami i rodzicami. Placówki te są doskonałym wyborem dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci miejsca, gdzie będą mogły rozwijać się w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Błotna 2, 33-100 Tarnów