west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "AKADEMIA KOLOROWYCH PODRÓŻY"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne – Akademia Kolorowych Podróży w Sosnowcu to placówka, która od niemal 15 lat funkcjonowania zadbała o rozwój rzeszy wspaniałych absolwentów. Placówka mobilizuje się do własnego rozwoju, doskonaląc kwalifikacje nauczycielek i zapewniając najwyższe standardy edukacyjne. W ostatnich latach działalności AKP poszerzyła się o żłobek. Od 2009 roku przedszkole tworzy wyjątkowe, ciepłe miejsce, w którym każde dziecko czuje się zauważone i ważne, bezpieczne i wspierane, a rodzic jest dla placówki najważniejszym znawcą swojego dziecka. Placówka wierzy, że tylko wspólnie można kreować przestrzeń najlepszą dla dzieci. Wyróżnia ją atmosfera, dzięki której tworzy wspólnie z rodzinami wyjątkową społeczność, jeden zespół, w którym razem działają dla bezpiecznego, pełnego i dostosowanego do indywidualnych uzdolnień i potrzeb rozwoju dzieci. Tutaj każdy głos jest usłyszany i ważny. Przedszkole realizuje ogólnopolski program dwujęzyczny przedszkolak oraz inne programy edukacyjne, takie jak Walking with English, Froebel, Uważność i zajęcia dodatkowe. Nad rozwojem dzieci czuwają specjaliści: neurologopeda, logopeda, fizjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog i tyflopedagog. Placówka prowadzi codzienne relacje na swoim profilu na Facebooku, gdzie można zobaczyć, co dzieje się u podopiecznych. Przedszkole i żłobek znajdują się w dwóch lokalizacjach w Sosnowcu: przy ul. Zamkowej 19 oraz ul. Partyzantów 11. Placówka zapewnia najwyższe standardy edukacyjne i dba o wszechstronny rozwój dzieci, dostosowując programy do ich indywidualnych potrzeb i uzdolnień.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Zamkowa 19, 41-200 Sosnowiec