west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Zucha to niepubliczne przedszkole zlokalizowane w Legionowie i Wieliszewie. Placówka ta jest znana z integracyjnego podejścia do edukacji przedszkolnej, co oznacza, że dzieci z różnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi uczą się razem w jednym środowisku. Akademia Zucha stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, co jest możliwe dzięki kameralnym grupom oraz wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej. Przedszkole oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno zajęcia dydaktyczne, jak i rozwijające umiejętności społeczne, emocjonalne oraz fizyczne dzieci. Jednym z głównych atutów Akademii Zucha jest atmosfera panująca w przedszkolu. Rodzice i dzieci podkreślają, że jest to miejsce pełne ciepła, troski i profesjonalizmu. Dzieci czują się tu jak w domu, co sprawia, że chętnie uczestniczą w zajęciach i aktywnościach. Przedszkole organizuje również liczne wydarzenia i festiwale, takie jak Harcerski Festiwal Piosenki czy turnieje tańca, w których dzieci mogą prezentować swoje talenty i osiągnięcia. Akademia Zucha posiada również blog, na którym regularnie dzieli się osiągnięciami swoich podopiecznych oraz informacjami o bieżących wydarzeniach. Przedszkole jest również aktywne w mediach społecznościowych, co pozwala rodzicom na bieżąco śledzić życie przedszkola i uczestniczyć w jego społeczności. Warto również wspomnieć o pozytywnych opiniach, jakie Akademia Zucha otrzymuje od rodziców. Wiele z nich podkreśla indywidualne podejście do potrzeb każdego dziecka oraz domową atmosferę panującą w przedszkolu. Rodzice doceniają również zaangażowanie i pasję kadry pedagogicznej, która dba o wszechstronny rozwój dzieci. Podsumowując, Akademia Zucha to przedszkole, które wyróżnia się integracyjnym podejściem do edukacji, ciepłą i troskliwą atmosferą oraz bogatym programem edukacyjnym. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje talenty i umiejętności w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Husarska 19, 05-120 Legionowo