west

Niepubliczne
star   5.0(1 opinia)

Informacje na temat placówki

Jesteśmy małym przedszkolem z domowa atmosferą. Realizujemy nową autorską koncepcję Przedszkola sensorycznego, w którym dzieci na co dzień mogą doświadczać świata poprzez swoje zmysły. W przedszkolu mamy specjalny innowacyjny kącik małych naukowców, gdzie dzieci mogą wykonywać doświadczenia między innymi z dziedziny fizyki, chemii czy botaniki. Prowadzimy też zajęcia z logo i dla starszych przedszkolaków z robotyki oraz programowania. W naszej kadrze jest też mały piesek rasy „Cavalier king charles spaniel” – o imieniu Lila. Oprócz przedszkola w Lublińcu prowadzimy też dwa oddziały żłobka które są w Sali obok oraz przedszkole w Rybniku.

Opinie i ocena rodziców

star
5.0
star
5.0

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Częstochowska 2, 42-700 Lubliniec