west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne nr 113 w Warszawie AKADEMIA SZTUK DZIECIĘCYCH

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Sztuk Dziecięcych to niepubliczne przedszkole o profilu artystycznym, które znajduje się na Saskiej Kępie, blisko Gocławia w Warszawie. Placówka ta oferuje bogaty program edukacyjny, który łączy naukę z różnorodnymi formami sztuki, co pozwala dzieciom rozwijać swoje talenty i zainteresowania w kreatywny sposób. Przedszkole działa już od 21 lat, a przez ten czas ukończyło je ponad 500 dzieci, które teraz kontynuują swoją edukację w szkołach. Akademia współpracuje z ponad 400 partnerami, w tym instytucjami i firmami, aby zapewnić dzieciom ciekawe i rozwijające zajęcia. W Akademii Sztuk Dziecięcych dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach artystycznych, takich jak malarstwo, rzeźba, muzyka, taniec czy teatr. Placówka organizuje również spotkania z ludźmi sztuki i kultury, co pozwala dzieciom na bezpośredni kontakt z twórcami i artystami. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwijanie wrażliwości na piękno, ekspresję emocji oraz wyobraźnię dzieci. Oprócz zajęć artystycznych, Akademia Sztuk Dziecięcych oferuje również bogaty program zajęć dodatkowych, takich jak wycieczki, wizyty w muzeach, warsztaty tematyczne oraz zajęcia sportowe. Placówka dba również o zdrowie i ekologię, ucząc dzieci zasad zdrowego odżywiania oraz obcowania z naturą. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach ogrodniczych, gdzie uczą się dbać o rośliny i zwierzęta, a także poznają zasady oszczędzania wody i dbania o środowisko. Akademia Sztuk Dziecięcych to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje w przyjaznej i kreatywnej atmosferze. Placówka oferuje nowoczesne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne, a także przestronne i bezpieczne place zabaw. Kadra przedszkola składa się z doświadczonych nauczycieli i specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem wspierają rozwój dzieci. Przedszkole zapewnia również opiekę native speakerów, co pozwala dzieciom na naukę języków obcych w naturalny sposób. Akademia Sztuk Dziecięcych to miejsce, które łączy naukę z zabawą, rozwijając w dzieciach kreatywność, wrażliwość na sztukę oraz umiejętności społeczne. Placówka ta jest idealnym wyborem dla rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci rozwijały się wszechstronnie i miały możliwość odkrywania swoich pasji i talentów.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kryniczna 11, 03-934 Warszawa