west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczny Żłobek Czerwone Serduszko to placówka zlokalizowana w miejscowości Choroszcz, niedaleko Białegostoku. Żłobek ten oferuje opiekę nad dziećmi w wieku od kilku miesięcy do kilku lat, zapewniając im bezpieczne i przyjazne środowisko do rozwoju. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, dbając o jego rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny. W żłobku realizowane są różnorodne zajęcia edukacyjne i zabawy, które mają na celu stymulowanie wszechstronnego rozwoju maluchów. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Placówka dysponuje nowoczesnym wyposażeniem oraz przestronnymi i kolorowymi salami, które sprzyjają aktywności i kreatywności dzieci. Żłobek Czerwone Serduszko współpracuje również z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, aby wspólnie monitorować postępy i potrzeby dzieci. Dodatkowo, placówka oferuje zdrowe i zrównoważone posiłki, dostosowane do potrzeb żywieniowych najmłodszych. Żłobek Czerwone Serduszko to miejsce, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bociania 2, 16-070 Choroszcz