west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Chrześcijańska Edukacja im. Króla Dawida w Poznaniu to instytucja edukacyjna, która kładzie szczególny nacisk na unikalność każdego dziecka oraz bogactwo talentów, jakie niesie ze sobą jego serce. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na pełne wsparcie i możliwości rozwoju w atmosferze, która sprzyja nie tylko zdobywaniu wiedzy, lecz także kształtowaniu charakteru i budowaniu trwałych relacji. Tworzymy bezpieczne środowisko, które nie tylko chroni dzieci, ale również inspiruje je do odkrywania własnych możliwości. Nasze przedszkole i szkoły stanowią przestrzeń, w której edukacja nie ogranicza się jedynie do przekazywania informacji, lecz staje się fascynującą podróżą poznawczą. Dzieci nie tylko zdobywają wiedzę, ale także rozwijają umiejętności życiowe, uczą się rozwiązywać problemy i radzić sobie z wyzwaniami. Nasze hasła przewodnie – MĄDROŚĆ, RELACJE, ROZWÓJ – stanowią fundament naszej filozofii edukacyjnej. Uczymy nie tylko dla zdobywania wiedzy, ale również dla kształtowania mądrości życiowej. Stawiamy na budowanie trwałych relacji między uczniami, nauczycielami i rodzicami, tworząc wspólnotę, w której każdy czuje się akceptowany i wspierany. Zapisując dziecko do naszej szkoły, inwestujesz nie tylko w jego przyszłość akademicką, lecz także w rozwój charakteru, umiejętności społecznych i pewność siebie. Jesteśmy przekonani, że nasze podejście do edukacji pozwoli każdemu dziecku rozkwitnąć i przygotuje je do pełnego, satysfakcjonującego życia. Nasza szkoła aktywnie uczestniczy w programie Erasmus+, który zapewnia naszym uczniom możliwość odwiedzania szkół w krajach Unii Europejskiej. Dzięki Erasmus+ możemy wymieniać doświadczenia, uczyć się od siebie nawzajem, poznawać nowe kultury oraz zawierać trwałe przyjaźnie, które inspirują i poszerzają horyzonty. Poznawanie innych państw jest niezwykle ważne dla młodego człowieka, ponieważ jest to bogactwo wiedzy i doświadczenia, z którego będą czerpać przez całe życie jako obywatele Europy. Takie międzynarodowe wymiany pozwalają naszym uczniom rozwijać się nie tylko intelektualnie, ale także emocjonalnie i społecznie. W naszej misji skupiamy się nie tylko na wzmacnianiu mocnych stron każdego dziecka, lecz także na troskliwej pracy nad obszarami, które wymagają dodatkowego wsparcia. Dążymy do tego, aby każde dziecko mogło odnaleźć w sobie ukryty potencjał i rozwijać się w zgodzie z własnymi zdolnościami. Inspirujemy naszych uczniów, ukazując im, że rozwój to fascynująca podróż, a nie tylko cel. W tej podróży każde zadanie wykonujemy z zaangażowaniem, korzystając z dostępnych zasobów i rozwijając swoje umiejętności. Razem odkrywamy potencjał, który kryje się w każdym z naszych uczniów, wspólnie dążąc do osiągnięcia nowych, ekscytujących celów.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Osiedle Tysiąclecia 43, 61-255 Poznań